Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19394
Stary 17.07.2012, 10:18
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Czekaj to jest masakra. Jak można takie drewno trzymać jeszcze w klubie? Pan "rzut karny" to na prawdę jest porażka. Może tam jeden mecz dobry zagrał ale w piłkę trafić to już są problemy.
Chrapek jest bardzo ciekawy ale na oceny przyjdzie czas.
Gdzie są wszyscy ci, którzy po meczu z Koroną pluli na Maaskanta za to, że "młody-polski-talent-Czekaj-nie-gra?"
Odpowiedz cytując