nero napisał(a):

|
gówno prawda. Polonia się nie liczyła z kasą i gdzie teraz jest? co osiągnęła?
|
Moim zdaniem nie przez kasę,a przez właściciela idiotę który zwalniał trenera po 4 meczach. Wprowadził w klubie może i stabilizację finansową ale na pewno nie wprowadził stabilizacji personalnej i profesjonalizmu. Polonię traktował jak zabawkę, jak mu się znudziła to sobie ją sprzedał jak sklep.