River napisał(a):

|
Wystarczy, ze znajdzie sie jeden klub w Polsce, ktory nie musi liczyc sie z kasa na transfery (np. taka "rosyjska" Lechia) i lige wygrywaja na luzie. Tak samo bylo z Wisla gdy przejmowa ja Cupial. Teraz wydaje mi sie, ze nawet byloby latwiej bo wszyscy wielcy w naszej lidze sa wielcy tylko na papierze nie dysponujac zadna powazna gotowka i taka lige przy odwazniejszym i chojniejszym wlascicielu byloby latwo wygrac.
|
gówno prawda. Polonia się nie liczyła z kasą i gdzie teraz jest? co osiągnęła?