Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21581
Stary 17.07.2012, 09:42
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Rosjanie kupią Lechie ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html

jak Rosjanie włożą w Lechie takie pieniądze jak w Zenita ablo Andżi to może sie wreszcie doczekamy LM
Ale kto to i co to konkretnie? I ile ma kasy do włożenia/wyprania?
Nas też już kiedyś "kupował" Norylski Nikiel czy ktoś podobny...
@ River
Z jednej strony jest łatwiej, a z drugiej trudniej bo dobrych piłkarzy w rozsądnych cenach u nas jak na lekarstwo.
Węgrzyn, Czerwiec, Kałużny, Frankowski plus Sunday, Bukalski, Dubicki, Nitka, Marek Zając, Kaliciak - 1 zaciąg TF (w tym Franek po pół roku).
Tylu ludzi tej klasy to by była gwarancja MP i może czegoś więcej.
Czy są teraz do wyjęcia polscy gracze tej klasy, kto to jest i ile musieliby kosztować?
A więc dochodzi bdb skauting zagraniczny - trzebaby znaleźć Meliksona, Rudnieva, Ljuboję itp.
Ostatnio edytowane przez arti : 17.07.2012 o godz. 09:54.
Odpowiedz cytując