AYALA napisał(a):

Ale kto to i co to konkretnie? I ile ma kasy do włożenia/wyprania

?
Nas też już kiedyś "kupował" Norylski Nikiel czy ktoś podobny...

@ River
Z jednej strony jest łatwiej, a z drugiej trudniej bo dobrych piłkarzy w rozsądnych cenach u nas jak na lekarstwo.
Węgrzyn, Czerwiec, Kałużny, Frankowski plus Sunday, Bukalski, Dubicki, Nitka, Marek Zając, Kaliciak - 1 zaciąg TF (w tym Franek po pół roku).
Tylu ludzi tej klasy to by była gwarancja MP i może czegoś więcej.
Czy są teraz do wyjęcia polscy gracze tej klasy, kto to jest i ile musieliby kosztować?
A więc dochodzi bdb skauting zagraniczny - trzebaby znaleźć Meliksona, Rudnieva, Ljuboję itp.