Szpen napisał(a):

jaki nokaut, Panowie? Przecież to oficjalne stanowisko prokuratury, a nie TVN czy moje.
Wiślaku, zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie stosujesz się do punktu 8 regulaminu PiS: "Jak się rzuci oszczerstwa czy głupotę, przez tydzień nie pojawiać się w mediach." Zobacz Jarka. Powiedział głupotę o Euro - zniknął. Powiedział o In-vitro - zniknął. Wróc do swojej książeczki z przykazaniami i posłuchaj głosu swoich kolegów - fachowców.
|
Zapomniałeś Szpeniu dodać, że rozgrzanej prokuratury. Tej samej która twierdzi że rodziny ofiar nie są pokrzywdzone w tej sprawie. Więc już samo powoływanie się na takie opinie jest żenujące. A oceny Jarka wygłaszane przez zmanipulowane nieświadome jednostki są tak miarodajne jak zapewnienia cudaka że nie ma powodu nie ufać Rosjanom.