|
W zakończonym sezonie zbudowaliśmy od podstaw nowe boisko trawiaste, na którym będą trenować trzy najstarsze roczniki naszej Szkółki. "Była to inwestycja bardzo kosztowna i pracochłonna ale mamy nadzieję, że pozwoli naszym zawodnikom na treningi i grę w bardzo dobrych warunkach, na naturalnej trawie” – powiedział trener Cezary Bejm. Boisko położone jest na obrzeżach miasta (10,5 km od stadionu Wisły), tuż przy obwodnicy Krakowa (Piekary).
Wokół boiska wykonano ogrodzenie, a obecnie trwają intensywne prace pielęgnacyjne (koszenie i nawadnianie) oraz remont pomieszczeń przeznaczonych na szatnie.
W sezonie 2011/2012 wykonano generalne remonty szatni w budynku klubowym (hala TS Wisła). Remont objął łazienki, prysznice i pomieszczenia, w których przebierają się zawodnicy oraz trenerzy. Oddano już do użytku szatnię nr 34. Obecnie trwają prace w szatniach nr 35 i 36.
Pomysłem kierownictwa sekcji utworzono małą pralnię, na potrzeby naszej sekcji. Zakupiono pralkę i niezbędne oprzyrządowanie, co ułatwi dbanie o sprzęt klubowy.
|