szprotson napisał(a):

|
z racji że tu ciągłe utarczki, polecam przeczytanie wątku od pierwszej strony. 2008 rok,akurat czerwiec więc okienko tranasferowe. prawie jak pamiętnik planktona
|
nic nie bedzie jak zwykle, a pamietnik to kawal świetnego tekstu można ściągnąć tu:
http://www.szuman.eu/downloads/pamietnik-planktona.zip polecam wszystkim którzy jeszcze nie czytali
