Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58237
Stary 16.07.2012, 23:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
z racji że tu ciągłe utarczki, polecam przeczytanie wątku od pierwszej strony. 2008 rok,akurat czerwiec więc okienko tranasferowe. prawie jak pamiętnik planktona
nic nie bedzie jak zwykle, a pamietnik to kawal świetnego tekstu można ściągnąć tu: http://www.szuman.eu/downloads/pamietnik-planktona.zip polecam wszystkim którzy jeszcze nie czytali
Odpowiedz cytując