|
Kibice Lecha piszą na forum, że nie powinno być przyzwolenia na takie fuzje i, że to kibice powinni bojkotować taki twór. Cóż za cholerni hipokryci. Nie wiem czy to piszą prowokacyjnie czy są aż takimi hipokrytami. Bo to sie aż nie chce wierzyć, że kibice Amici mogą się buntowac na takie coś.
Niebieskie pionki są Amicą Wronki.
Ostatnio edytowane przez Jose : 16.07.2012 o godz. 22:56.
|