Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58231
Stary 16.07.2012, 21:58
palikot napisał(a):Wyświetl post
No ale ten absurd właśnie tworzysz ty, bo nikt nie mówi tego, że Pareiko Cleber czy Marcelo to nie-Wiślacy, albo, że dla nich nie ma miejsca tutaj.
Mówimy o Jaliensach, Paljiciach, Kirmach Lameyach etc, których bardziej wolelibyśmy zamienić na Czekajów, Urygów, czy starszych Głowackich i Sobolewskich i innych chłopaków, ale tych co rozumieją naszą kulturę, specyfikę i będą się w niej dobrze czuć i respektować 100 letnią tradycje Wisły a nie liczyć tylko na "drobne" od spółki akcyjnej.
Gdyby nie te drobne to Głowackiego i Sobolewskiego by pewnie w Wiśle nie było. Cała przygoda Cupiała z Wisłą opiera się na kasie.
Baszczyński, Głowacki, Żurawski, Szymkowiak, Sobolewski mam duży szacunek do nich ale nie oszukujmy się do Wisły trafili ze względu na pieniądze. Każdy transfer czy to Polaka czy zawodnika zagranicznego wiąże się z ryzykiem tak sportowym jak i jego podejścia do gry w danym klubie. Wiślaków można sobie wychować, dlatego ważne jest szkolenie i stawianie na młodzież.
Odpowiedz cytując