No, to jest właśnie pytanie, bo autentycznie nie wyobrażam sobie, by na
Koniec
Polonii
Katowice chodziło więcej niż 500-1000 osób. A widziałem w naszej piłce już sporo

Chyba naprawdę mamy do czynienia z jakimś maksymalnymi naiwniakami (nowy właściciel), którzy myślą, że Gieksiarze radośnie pójdą na ekstraklasę... do Krakowa.