Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21565
Stary 16.07.2012, 21:48
No, to jest właśnie pytanie, bo autentycznie nie wyobrażam sobie, by na Koniec Polonii Katowice chodziło więcej niż 500-1000 osób. A widziałem w naszej piłce już sporo Chyba naprawdę mamy do czynienia z jakimś maksymalnymi naiwniakami (nowy właściciel), którzy myślą, że Gieksiarze radośnie pójdą na ekstraklasę... do Krakowa.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 16.07.2012 o godz. 21:50.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując