|
Ile chodziło luda na GKS w zeszłym sezonie, że 5 tysięcy w Ekstraklasie, to wg Was coś nieosiągalnego. Mówimy o mieście oddalonym ledwie 100 kilometrów i połączone bardzo dobrą drogą i linią kolejową z Krakowem. Jeśli 5 tysięcy jest nieosiągalne to do ....y nędzy co to za projekt o nazwie KP Katowice Dla kogo grają i po co grają w takim razie ?
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 16.07.2012 o godz. 21:44.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|