Jeśli prawdziwi kibice zbojkotują to gówno co powstanie po Groclinie to w Krakowie nie będzie więcej niż 500 osób na meczu.
Już widzę pikników jeżdżących do "miasta latających noży"
Daję im maks 1 sezon i albo spadną albo ich sprzedadzą dalej bo Canal + na pewno nie będzie pokazywał transmisji z meczu gdzie na stadionie na 30 tys siedzi 500 osób i żre popcorn. Więc z tego tytułu kasy też nie będzie.