Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21559
Stary 16.07.2012, 21:26
Jeśli prawdziwi kibice zbojkotują to gówno co powstanie po Groclinie to w Krakowie nie będzie więcej niż 500 osób na meczu.

Już widzę pikników jeżdżących do "miasta latających noży"

Daję im maks 1 sezon i albo spadną albo ich sprzedadzą dalej bo Canal + na pewno nie będzie pokazywał transmisji z meczu gdzie na stadionie na 30 tys siedzi 500 osób i żre popcorn. Więc z tego tytułu kasy też nie będzie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując