Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2259
Stary 16.07.2012, 21:22
Biedny szpenio znów nokaut ale trzeba przyznać że jak na rasowego Towarzysza po każdym strzale wstaje i idzie dalej w imie lemingostanu,hehe.NIe trzeba czytac dokumentów wystarczy pomysleć kto w sprawie sławnego lotu do Brukseli blokował wydanie samolotu prezydentowi ,a co za tym idzie kto jest dysponentem samolotów i kto organizuje loty a kto tylko o nie prosi..ale....do tego trzeba myśleć a towarzysze nie lubią jak się za bardzo główkuje bo nie po to tyle sie namęczyli przez lata żeby teraz jakiś tam młokos myślał samodzielnie. Taki ma mysleć, mówić i czuć że : Kaczory to kartofle co nawet kont nie mają ( i gdzie mają im łapówy spływać?) , w Katyniu polscy oficerowie dokonali zbiorowego samobójstwa, na Wołyniu Polacy sami nabijali sie na widły a w odwecie polscy bandyci mordowali niewinnych ukraińców, Rosjanie nas wyzwolli zarówno w 1939 jak i 1945, AK i NSZ to były bandy reakcyjne, Lechu Wałesa jest mega mózgiem -sam obalił komunizm,Jaruzelski to mąż stanu - uczestniczył z Wałęsą w obaleniu komuny razem z innym patriotą Kiszczakiem ,Anna Walentynowicz nosiła megafon Henryce Krzywonos w Stoczni Gdańskiej kiedy ta prowadziła strajk razem z Lechem W., TW Bolek to Macierewicz tylko sie ukrywa ,TVN 24 polskie przedsiębiorstwo medialne stojące na straży demokracji i patriotyzmu,Stefan Niesiołowski to twórca większości polskich ustaw,omnibus- coś jak połączenie Grabskiego i Kwiatkowskego z reakcyjnych czasów przedwojennych i tak dalej i tak dalej więc jak powiedzieli w TVN (u Morozowskiego ex organizatora kącika IV RP pamięta ktoś ?) że Kancelaria Prezydenta organizowała lot to tak było.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując