Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58228
Stary 16.07.2012, 21:20
Chyba nie podliczono kwoty za Burasa.Wąż kupił go za 8K zł czyli wyprzedziliśmy Legię i Wronki o 2k euro w wyścigu zbrojeń. I kto jest cwaniak? Jacek jest .
Ostatnio edytowane przez tofik : 16.07.2012 o godz. 21:27.
..
Odpowiedz cytując