Jeszcze dorzucę jedno ,czy w ogóle jak do tej fuzji i nie daj boże do gry na naszym stadionie tfu tfu tfu to nam w ogóle coś zapłacą za grę?Opłacą prąd i wodę? Do tego dojdzie szybsze zużycie murawy i trzeba będzie ja wymienić zapłacą za nią? Jakoś sobie, nie wyobrażam gry na naszym stadionie.Po drugiej stronie błoń też jest stadion znaczy Kaufland
