Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21558
Stary 16.07.2012, 20:51
Jeszcze dorzucę jedno ,czy w ogóle jak do tej fuzji i nie daj boże do gry na naszym stadionie tfu tfu tfu to nam w ogóle coś zapłacą za grę?Opłacą prąd i wodę? Do tego dojdzie szybsze zużycie murawy i trzeba będzie ja wymienić zapłacą za nią? Jakoś sobie, nie wyobrażam gry na naszym stadionie.Po drugiej stronie błoń też jest stadion znaczy Kaufland
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 16.07.2012 o godz. 22:12.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując