Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1551
Stary 16.07.2012, 19:09
Ja tam karnet kupię jak zwykle i cena mi nie przeszkadza. Natomiast spodziewam się pustek na meczach ze słabszymi klubami i połowy stadionu na meczach "topowych".
Rezerwy w zapełnianiu stadionu są na E. Klub widocznie ciągle tego nie rozumie, że jak będziemy wszystkich jechać po 4:0 to cena nie będzie miała znaczenia ale w dzisiejszych realiach to C tradycyjnie prawie pełne, G w 1/2 i E w 1/4. Myślę, że na powiedzmy takie E25 dać 150 za karnet i szły by ładnie. Cóż, widocznie lepiej sprzedać 1,5 tys za 195 niż 4 tys za 150. Pewnie coś mi źle wychodzi jak sumuję ale co tam ja się nie znam...
Odpowiedz cytując