|
Czekaj to jest masakra. Jak można takie drewno trzymać jeszcze w klubie? Pan "rzut karny" to na prawdę jest porażka. Może tam jeden mecz dobry zagrał ale w piłkę trafić to już są problemy.
Chrapek jest bardzo ciekawy ale na oceny przyjdzie czas.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
|