gerardinho91 napisał(a):

FraMat przede wszystkim krew w żylach zmroziło, mi Twoje porownanie narodowosci do cech np fizycznych Spotęgowala to wypowiedz moderatora na co jak co kibicowskim forum , a przecież stadiony to właśnie moim zdaniem odpowiednie miejsce do tego.ale to temat rzeka i na inny temat.wkoncu "gwiazda biala orzel bialy to są nasze ideały" podobno...mowisz tez o misji integracji spolecznosci lokalnej ktora jednak glosno domaga się wiekszego udzialo Polakow co slychac zewsząd.
Generale , napewno wole nasze rodzime owoce których ostatnio obrodziło w składzie niż zagranicznych kopaczy chociażby nie tylko z oczywistych względow podanych wyżej ale np przydatnosci dla kadry w przyszłości.
Spojrzcie na to z innej perspektywy , nawet jeśli oni nie poczuwają się do Wisly bardziej niz zagraniczne grajki (co wątpliwe) to i tak kibice utożsamiają się bardziej z nimi na zasadzie to" grają nasi" ktorzy znają język , kulture i poprostu wiedzą z miejsca co jest grane.Takie swoje chlopaki ktorych kibice bedą chcieli wspierać.
|
Kto się utożsamia(ł) np. z ŁG czy WŁ - ręka w górę

Kto uważa, że ŁG poczuwa się do Wisły bardziej niż np. Pareiko - też ręka w górę...

Kto się utożsamia z paroma innymi, którzy są za ciency albo często kontuzjowani?
Gdyby nie rozsądne ceny karnetów i biletów to byśmy bardzo szybko dobitnie zobaczyli jak bardzo kibice się utożsamiają. Zresztą jak nie będzie wyników i ładnej gry to i niewysokie cey biletów niewiele pomogą. Społeczność lokalna w pierwszym rzędzie zawsze będzie domagała się sukcesu, a to jak zbudowana drużyna go osiągnie będzie w dalszym planie.