Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58220
Stary 16.07.2012, 18:41
gerardinho91 napisał(a):Wyświetl post
Spojrzcie na to z innej perspektywy , nawet jeśli oni nie poczuwają się do Wisly bardziej niz zagraniczne grajki (co wątpliwe) to i tak kibice utożsamiają się bardziej z nimi na zasadzie to" grają nasi" ktorzy znają język , kulture i poprostu wiedzą z miejsca co jest grane.Takie swoje chlopaki ktorych kibice bedą chcieli wspierać.
Mówisz tak jakby np. IV liga była bastionem Polskości. Gdyby nie Ci obcokrajowcy to nie byłoby tematu Polaków, tak jak nie ma takiego w IV gdzie Polacy grają przeciwko Polakom. Ci obcokrajowcy wyciągają polską piłkę z piłkarskiego zadupia. Im ich więcej będzie to szybciej wyjdziemy z tego bagna. A Polacy niech w międzyczasie ćwiczą bo przepustką do gry w pierwszej jedenastce są umiejętności a nie narodowość.
Odpowiedz cytując