gerardinho91 napisał(a):

|
Spojrzcie na to z innej perspektywy , nawet jeśli oni nie poczuwają się do Wisly bardziej niz zagraniczne grajki (co wątpliwe) to i tak kibice utożsamiają się bardziej z nimi na zasadzie to" grają nasi" ktorzy znają język , kulture i poprostu wiedzą z miejsca co jest grane.Takie swoje chlopaki ktorych kibice bedą chcieli wspierać.
|
Mówisz tak jakby np. IV liga była bastionem Polskości. Gdyby nie Ci obcokrajowcy to nie byłoby tematu Polaków, tak jak nie ma takiego w IV gdzie Polacy grają przeciwko Polakom. Ci obcokrajowcy wyciągają polską piłkę z piłkarskiego zadupia. Im ich więcej będzie to szybciej wyjdziemy z tego bagna. A Polacy niech w międzyczasie ćwiczą bo przepustką do gry w pierwszej jedenastce są umiejętności a nie narodowość.