Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1544
Stary 16.07.2012, 17:58
Perfekcyjne ceny , ale co z tego skoro frekwencja i tak będzie niska , bo mamy aktualnie zespół , który jest wielką niewiadomą ( raczej będzie słabiutko ) oraz brak sprzedaży internetowej.
--
Myślę , że sektor B rozwiąże nam problem z piknikami , choć niczego nie można być pewnym , ludzie mogą pójść na C bo i tak jest tanio a widok pewnie lepszy niż z B .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując