Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1541
Stary 16.07.2012, 17:43
neq. napisał(a):Wyświetl post
ja nie twierdzę, że to dużo, ale pytam czemu mam płacić więcej dlatego, że idę zdzierać gardło dla zespołu od kogoś kto kupi karnet na narożnik bo tani...zawsze było tak że na młyn najtaniej
Żebyś później nie płakał że jakiś pokemon kupił karnet na C bo najtaniej.
Odpowiedz cytując