neq. napisał(a):

|
ja nie twierdzę, że to dużo, ale pytam czemu mam płacić więcej dlatego, że idę zdzierać gardło dla zespołu od kogoś kto kupi karnet na narożnik bo tani...zawsze było tak że na młyn najtaniej
|
Żebyś później nie płakał że jakiś pokemon kupił karnet na C bo najtaniej.