FraMat przede wszystkim krew w żylach zmroziło, mi Twoje porownanie narodowosci do cech np fizycznych

Spotęgowala to wypowiedz moderatora na co jak co kibicowskim forum , a przecież stadiony to właśnie moim zdaniem odpowiednie miejsce do tego.ale to temat rzeka i na inny temat.wkoncu "gwiazda biala orzel bialy to są nasze ideały" podobno...mowisz tez o misji integracji spolecznosci lokalnej ktora jednak glosno domaga się wiekszego udzialo Polakow co slychac zewsząd.
Generale , napewno wole nasze rodzime owoce których ostatnio obrodziło w składzie niż zagranicznych kopaczy chociażby nie tylko z oczywistych względow podanych wyżej ale np przydatnosci dla kadry w przyszłości.
Spojrzcie na to z innej perspektywy , nawet jeśli oni nie poczuwają się do Wisly bardziej niz zagraniczne grajki (co wątpliwe) to i tak kibice utożsamiają się bardziej z nimi na zasadzie to" grają nasi" ktorzy znają język , kulture i poprostu wiedzą z miejsca co jest grane.Takie swoje chlopaki ktorych kibice bedą chcieli wspierać.