Nie no lajcik, jak Cię kręci że za 7 meczów zapłacić mniej o piątaka, to spoko, tylko nie wiem czy mnie czy Tobie się w mózgu po.......iło. Dążę do tego, że mogą sobie tą piątkę w buty wsadzić, bo co to za zniżka lojalnościowa na całą rundę (CAŁĄ!) - dalej uważasz, że to zajebista sprawa ? Już nie wiem, mogli np darmowo wpuszczać na mecz PP u nas jak będzie, lepiej by to brzmiało niż 5 zł za które nawet przysłowiowego browara w knajpie nie kupię.
Tak poza tym, to ceny uważam za w miarę zrównoważone - karnet na C 85 zł/7 meczów = ~ 12 zł także spoko (już pomijam fakt, z jakimi ekipami zagramy, bo inaczej pewnie dla co poniektórych trzeba by było liczyć. I te narożniki miejmy nadzieje zgromadzą tych, którzy wcześniej chodzili na C,G najczęściej na bilety, bo było najtaniej, to uważam dobry zabieg ze strony klubu (zobaczymy jak w praktyce wyjdzie).
Aha - jako jedyni w E-klasie bez sprzedaży internetowej - też dobrze...