Marszałek napisał(a):

|
Ciekawe ile osób na coś takiego będzie przychodzić. Przewiduje masy ludzkie w ilościach 5-7 tysięcy.
|
Ale skąd aż tyle? Tysiąc jak się znajdzie to będzie rewelacja. Chyba, że zastosują wariant jak na Warcie - bilety za darmo itp - wtedy może faktycznie osiągną Twój wynik. Ale na ile? Na dwa miesiące?
Marszałek napisał(a):

|
Kraswq piszesz,że w przypadku Wisły i Legii takie rzeczy raczej nie są możliwe. Wiesz GKS na początku lat 90 tych to byłą potęga, i co roku kopali się w UEFA. Skąd wiesz jaki los spotka nasze kluby za taki czas?
|
Nie przepadam za Wami, ale nie róbmy sobie jaj i nie porównujmy klubu na poziomie Zagłębia Lubin do Wisły czy Legii. Potęgą to oni byli tak wielką, że mimo przeróżnych zagrywek Dziurowicza ani razu nie udało im się zdobyć mistrza. Pograli parę lat na wysokim poziomie i wrócili na prowincjonalne stadiony. W Polsce istnieje co najmniej kilka poważniejszych klubów niż GKS Katowice.