Kamson z tego polskiego składu po 2 zgrupowaniu połowa wyląduje w ME a połowa trafi tam w trakcie sezonu. Miśkiewicz powinien być numerem 3 albo 4 bo raczej nie wygryzie Estończyka ,Boguski rekonwalenscenta raczej rozegra góra 6spotkań potem będzie znów leczył kontuzje podobnie Sikorski którego gra w ME to tylko kwestia czasu.Co do Garguły i Jaliensa do zimowego okienka to ten duet pogra albo przesiedzi na ławce rezerwowych.A co do młodzieży Chrapek,Uryga,Szewczyk ,Żemło,Buras to mają szanse na grę w 1składzie z Pogonią, Piastem,Podbeskidziem,Bełchatowem,GieKSą w ekstraklasie.Niestety ale żaden z młodych nie jest w stanie wygryźć kluczowych graczy z wyjściowej 11stki i zająć ich miejsce bynajmniej na dzień dzisiejszy.A drugie zgrupowanie będzie ostatnim sprawdzianem a kto obleje i wyląduje w rezerwach to czas pokaże Aczkolwiek mogę się mylić