Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58217
Stary 16.07.2012, 16:41
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Gdy nie ma kasy na poważne wzmocnienia to jest na zawodników, czy zawodnika, który jest w stanie zrobić różnicę w meczu to wg mnie nie ma sensu kupować facetów których z łatwością można znaleźć w kraju. Diaz,Pajlic,Lamey, cóż oni takiego wnosili do gry ,ze warto ich było podpisywać ? a kasa poszła jakby nie było.
Marszałek, wyciągnięcie przez Wisłę sensownego Polaka, za sensowne pieniądze w tamtym czasie było a wykonalne. Jak zgłaszała się Wisła to cena szła 3x. Potem Wojciechowski podbijał stawkę i kupował kogo chciał. Dlatego zmuszeni byliśmy kupować obcokrajowców. Szkolenie w tym kraju i scouting w klubie leży - to tez nie jest bez znaczenia jeśli chodzi o ilość Polaków. Chcieć a móc to dwie rożne sprawy.

Też chciałbym wierzyć ze w klubie pracują dyletanci patrzący na narodowość no ale tak nie jest. Bednarz stawiający obecnie na młodzież wolał swego czasu kupić takiego Jirsaka. Myślisz ze nagle zmądrzał? Jak dla mnie zwyczajnie nie ma kasy. Bida a nie rozsadek decyduje o ilości Polaków w składzie obecnej Wisły.
Odpowiedz cytując