Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25909
Stary 16.07.2012, 16:18
a to konto odbiorcy to w jakim banku jest? amerykanskim?

po mojemu to musisz miec otwarte konto walutowe dolarowe i wtedy przelac, ja tak robilem ale z konta w WBK na konto w WBK, przelew na konto amerykanskie był znacznie droższy z tego co pamietam
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując