|
a to konto odbiorcy to w jakim banku jest? amerykanskim?
po mojemu to musisz miec otwarte konto walutowe dolarowe i wtedy przelac, ja tak robilem ale z konta w WBK na konto w WBK, przelew na konto amerykanskie był znacznie droższy z tego co pamietam
piekna zaba w podpisie
|