|
Gdy nie ma kasy na poważne wzmocnienia to jest na zawodników, czy zawodnika, który jest w stanie zrobić różnicę w meczu to wg mnie nie ma sensu kupować facetów których z łatwością można znaleźć w kraju. Diaz,Pajlic,Lamey, cóż oni takiego wnosili do gry ,ze warto ich było podpisywać ? a kasa poszła jakby nie było.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|