FraMat napisał(a):

Oj tam, oj tam.... nie przesadzajcie z tą gloryfikacją polskości w klubie pilkarskim. Klub piłkarski nie ma za zadanie pomować wartości narodowych, ale co najwyżej integrować społeczność lokalną.
Też jestem daleki od modnych, europejskich trendów, ale przesada w każdą stronę jest niezdrowa.
Są miejsca i okoliczności gdzie należy być dumnym z polskości i bycia Polakiem, a sa tez takie okolicznosci, gdzie narodowość ma dużo mniejsze znaczenie.
|
"Con cantera y afición, no hace falta importación"