Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
Od: 05.2012
Offline
#
58212
16.07.2012, 14:44
Lepiej być kontererem na polskie odpady niż kontenerem na odpady z całego świata?
Polacy bardziej utożsamiają się z Wisłą niż obcokrajowcy?
Towarzysz Generał
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Towarzysz Generał
Znajdź inne posty napisane przez Towarzysz Generał