Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21554
Stary 16.07.2012, 14:21
http://forumgieksy.pl/showthread.php?t=4273&page=963

tutaj kibice GieKSy coś piszą na ten temat. Wypowiadają się raczej z ironią o tym wszystkim i nie do śmiechu im ta fuzja.Ale również nie do śmiechu jest dla nich perspektywa całkowitego upadku klubu,a tak moze się stac gdy zbojkotują nową GieKSe,bo nie będą mieli gdzie chodzic na mecze i komu kibicowac( drugoligowa GieKSa przestanie wtedy istniec).Są między młotem a kowadłem,specjalnie zaczynali odbudowę klubu od 4 ligi,a teraz taki wałek.
Odpowiedz cytując