Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58209
Stary 16.07.2012, 14:11
Wkońcu jesteśmy Polskim klubem.A nie kontenerem dla zagranicznych odpadów liczącym że coś z tego recyklingu wyjdzie.Ale takie podejście jest teraz takie nie modne. wszyscy jesteśmy europejczykami wkońcu, a bycie Polakiem rózni Cie tyle od niemca, co to że jesteś brunetem a blondynem hehe no to pięknie
Za złotówke jesteś k... to za wolność byś mnie sprzedał...

Jebać przerzutów !!
Odpowiedz cytując