Wkońcu jesteśmy Polskim klubem.A nie kontenerem dla zagranicznych odpadów liczącym że coś z tego recyklingu wyjdzie.Ale takie podejście jest teraz takie nie modne. wszyscy jesteśmy europejczykami wkońcu, a bycie Polakiem rózni Cie tyle od niemca, co to że jesteś brunetem a blondynem hehe no to pięknie
