Nie, ale za to doliczyłem się jednego debilnego moderatora na tym forum więcej
Według mnie kręgosłup polskiej drużyny powinni stanowić Polacy i myśle, że wiele osób moje zdanie podziela.
Siódme miejsce z "Nunezami" w składzie czy dziesiąte z "Chrapkami"? Wybieram drugą opcje
