Kamson napisał(a):

Jedyny plus z tego okienka jest taki, że w końcu mamy bardziej "polski" skład
|
Zabawne.
Policzyłes też ilu mamy w drużynie blondynów i ilu leworęcznych?
Warto tez zainteresować się policzeniem ilu w drużynie to najstarsze dzieci w swoich rodzinach, ilu jest jedynaków i ilu głosuje na PSL...
Nie podejmuję się policzyć czy więcej jest zwolenników Cienia cy Frantica i jaki to ma wpływ na poziom sportowy.
Chyba taki sam, jak narodowość.