Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58206
Stary 16.07.2012, 13:50
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jedyny plus z tego okienka jest taki, że w końcu mamy bardziej "polski" skład
Zabawne.
Policzyłes też ilu mamy w drużynie blondynów i ilu leworęcznych?
Warto tez zainteresować się policzeniem ilu w drużynie to najstarsze dzieci w swoich rodzinach, ilu jest jedynaków i ilu głosuje na PSL...
Nie podejmuję się policzyć czy więcej jest zwolenników Cienia cy Frantica i jaki to ma wpływ na poziom sportowy.
Chyba taki sam, jak narodowość.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując