Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21546
Stary 16.07.2012, 12:59
Gdzieś czytałem, że na Hutniku to już kilka drużyn chce grać. O ile mnie pamięć nie myli to m.in. Okocimski. No i na chłopski rozum, bardziej opłacać im się będzie wynajęcie marketu przy Kałuży. W końcu mniejszy = tańszy. A więcej niż 2-3 tyś widzów (świadomie nie piszę kibiców) chyba nikt tam nie przewiduje.

Tak jak kilku z Was wspomniało, żal mi w tej całej sytuacji chłopaków z Katowic, którzy żeby się oczyścić kilka lat temu zaczynali od okręgowej ligi i jak już byli tak blisko (I liga) to jakiś buc niweczy ich starania... Ech.. a przecież wystarczyło GKS Katowice kupić i jeśli gość rzeczywiście ma kasę to najpóźniej za 2 sezony Ekstraklasa byłaby LEGALNIE w Katowicach. No i prawdziwi kibice wspieraliby drużynę. A tak..
Odpowiedz cytując