Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58204
Stary 16.07.2012, 12:58
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jedyny plus z tego okienka jest taki, że w końcu mamy bardziej "polski" skład

Pareiko (Miśkiewicz) - Jovanović (Burliga) - Głowacki (Czekaj), Chavez (Jaliens), Bunoza (Żemło) - Iliev (Boguski), Sobolewski (Garguła, Buras), Wilk (Chrapek, Uryga), Melikson (Kirm) - Genkov (Sikorski), Quioto (Szewczyk)

Inna sprawa, czy przełoży się to na lepsze wyniki
To teraz zwróćmy uwagę ile tego bardziej "polskiego" składu ma miejsce w pierwszej jedenastce?
c.d.n.
Odpowiedz cytując