Kamson napisał(a):

Jedyny plus z tego okienka jest taki, że w końcu mamy bardziej "polski" skład
Pareiko (Miśkiewicz) - Jovanović (Burliga) - Głowacki (Czekaj), Chavez (Jaliens), Bunoza (Żemło) - Iliev (Boguski), Sobolewski (Garguła, Buras), Wilk (Chrapek, Uryga), Melikson (Kirm) - Genkov (Sikorski), Quioto (Szewczyk)
Inna sprawa, czy przełoży się to na lepsze wyniki
|
To teraz zwróćmy uwagę ile tego bardziej "polskiego" składu ma miejsce w pierwszej jedenastce?