Jedyny plus z tego okienka jest taki, że w końcu mamy bardziej "polski" skład
Pareiko (
Miśkiewicz) - Jovanović (
Burliga) -
Głowacki (
Czekaj), Chavez (Jaliens), Bunoza (
Żemło) - Iliev (
Boguski),
Sobolewski (
Garguła, Buras),
Wilk (
Chrapek, Uryga), Melikson (Kirm) - Genkov (
Sikorski), Quioto (
Szewczyk)
Inna sprawa, czy przełoży się to na lepsze wyniki
