Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58203
Stary 16.07.2012, 12:47
Jedyny plus z tego okienka jest taki, że w końcu mamy bardziej "polski" skład

Pareiko (Miśkiewicz) - Jovanović (Burliga) - Głowacki (Czekaj), Chavez (Jaliens), Bunoza (Żemło) - Iliev (Boguski), Sobolewski (Garguła, Buras), Wilk (Chrapek, Uryga), Melikson (Kirm) - Genkov (Sikorski), Quioto (Szewczyk)

Inna sprawa, czy przełoży się to na lepsze wyniki
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując