!!IRIVER!! napisał(a):

|
Jesteśmy chyba krajem pionierskim jeśli chodzi o handlowanie licencjami, sprzedawanie tradycji, historii, deptanie tego, niszczenie, oranie, sranie na to i rozpierdalanie wszystkiego, co ma jakieś wartości. Ogromny żal, że tak zasłużony dla historii polskiej piłki klub jak GKS Katowice wchodzi w to gówno za sprawą jakiegoś .......onego biznesmenka, któremu za lat kilka się znudzi i znowu sprzeda tę licencję gdzieś dalej...
|
Myślę że znalazłyby się podobne przykłady nie tylko u nas. Pierwsze co mi się pojawia w głowie - to RED BULL i ich działania w Austrii czy (chyba) Niemczech.
O wiele ciekawsze jest jednak podejście samych kibiców - bo tu o zgrozo, są tacy co nie mają problemów, żeby sprzedać się za obietnicę sukcesów.
Ale czego tu wymagać, skoro za taką samą obietnicę sukcesu spora część Polaków kibicowała kadrze PZPN prowadzonej przez Smudę...
pozdrawiam