Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21544
Stary 16.07.2012, 11:34
Jesteśmy chyba krajem pionierskim jeśli chodzi o handlowanie licencjami, sprzedawanie tradycji, historii, deptanie tego, niszczenie, oranie, sranie na to i rozpierdalanie wszystkiego, co ma jakieś wartości. Ogromny żal, że tak zasłużony dla historii polskiej piłki klub jak GKS Katowice wchodzi w to gówno za sprawą jakiegoś .......onego biznesmenka, któremu za lat kilka się znudzi i znowu sprzeda tę licencję gdzieś dalej...
Odpowiedz cytując