Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58200
Stary 16.07.2012, 11:26
Ano bieda. Michał "faster" niewiele wie wiec, napytanie na które odpowiedzieć powinien Bednarz, dużo powiedział od siebie. Czyli z bidy gramy tym co mamy - Bunoza przesunięty na LO.

"... wiceprezes Bednarz rozmawia z zawodnikami ... jak (LO) będzie, to będzie, nie chcemy po prostu robić ruchów takich a szybko tak zrobić żeby w ramach budżetu którym dysponuje Wisła .... żeby to był zawodnik dobry i perspektywiczny. .... wierze że uda nam się nie wiem,może nam coś skapnie z tego rynku później, jeżeli gdzieś tam w jakimś kubie europejskim lepszym ktoś nie załapie się, może uda się wypożyczyć kogoś z jakiegoś klubu..."

"... jeśli będzie okazja to sprzedamy, w zamian może uda się kogoś pozyskać ... mamy plany że jeżeli kogoś sprzedamy na pewno wiemy kogo ewentualnie kupimy"

Edit:
Polityka transferowa Wisły (według trenera):
Wiceprezes Bednarz rozmawia z zawodnikami więc może, chyba, ewentualnie, w ramach budżetu, wierzymy że uda się i nam skapnie. Prezes traktuje mnie poważnie więc umówił się ze mną ze jak ktoś nowy będzie to będzie.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 16.07.2012 o godz. 11:51.
Odpowiedz cytując