Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21540
Stary 16.07.2012, 11:19
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile osób na coś takiego będzie przychodzić. Przewiduje masy ludzkie w ilościach 5-7 tysięcy
Ileeee Ja przewiduje, że nikt ogarnięty z Katowic nie będzie na taki twór jeździć, Janusze stamtąd też nie (wiadomo za daleko), z Krakowa wątpie, czy ktokolwiek przyjdzie, załóżmy, że znajdzie się ok 500 fanów polskiej piłki w wydaniu ekstraklasowym, także sądzę, że na coś takiego to tak max 1000 w porywach, jak jakaś Amica przyjedzie.

Mam nadzieję, że nie będą grać w Krakowie, wyobrażacie sobie to w ogóle? Przyjeżdża Legia w 2000, czy Widzew i może na naszym stadionie robić co chce.. Jak dla mnie to strasznie przykra perspektywa. Chociaż pewnie wszyscy solidarnie zbojkotują ten twór. Absolutne nie dla tego pomysłu, oby to był tylko wymysł chorej wyobraźni dziennikarzyny..
Ostatnio edytowane przez fialo : 16.07.2012 o godz. 11:25.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując