Marszałek napisał(a):

|
Ciekawe ile osób na coś takiego będzie przychodzić. Przewiduje masy ludzkie w ilościach 5-7 tysięcy
|
Ileeee

Ja przewiduje, że nikt ogarnięty z Katowic nie będzie na taki twór jeździć, Janusze stamtąd też nie (wiadomo za daleko), z Krakowa wątpie, czy ktokolwiek przyjdzie, załóżmy, że znajdzie się ok 500 fanów polskiej piłki w wydaniu ekstraklasowym, także sądzę, że na coś takiego to tak max 1000 w porywach, jak jakaś Amica przyjedzie.
Mam nadzieję, że nie będą grać w Krakowie, wyobrażacie sobie to w ogóle? Przyjeżdża Legia w 2000, czy Widzew i może na
naszym stadionie robić co chce.. Jak dla mnie to strasznie przykra perspektywa. Chociaż pewnie wszyscy solidarnie zbojkotują ten twór. Absolutne nie dla tego pomysłu, oby to był tylko wymysł chorej wyobraźni dziennikarzyny..