Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21539
Stary 16.07.2012, 11:17
Elendil napisał(a):Wyświetl post
czyli...


Legia będzie grac derby Warszawy w Krakowie z drużyna KP Katowice, która wcześniej nazywała się Groclin Grodzisk Wlkp?
To nie Legia bedzie grac derby w Krakowie. Tu odbywac sie beda derby Wielkopolski Amica - Groclin.

Swoja droga co to za poroniony pomysl, ze ten nowy twor mialby grac na R22. Przeciez to nie bedzie mialo kibicow wiec po cholere im wynajmowac taki duzy stadion? Niech graja na Hutniku, taniej im wyjdzie.


Bardzo prawdopodobny scenariusz jest taki, ze ten nowy wybryk zwany KP Katowice bedzie bil sie w Ekstraklasie o czolowe miejsca. Przykre to ale taka jest nasza liga.
Odpowiedz cytując