Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21537
Stary 16.07.2012, 10:47
Ciekawe ile osób na coś takiego będzie przychodzić. Przewiduje masy ludzkie w ilościach 5-7 tysięcy


Kraswq piszesz,że w przypadku Wisły i Legii takie rzeczy raczej nie są możliwe. Wiesz GKS na początku lat 90 tych to byłą potęga, i co roku kopali się w UEFA. Skąd wiesz jaki los spotka nasze kluby za taki czas?

Dla osób piszących teksty do gazet, pieszczotliwe zwanych dziennikarzami, mała wskazówka. Wisła wynajmuje stadion od miasta,tak więc raczej ni dostanie żadnego Wszołka za to ,że Katowice będą się tutaj kopać,bo ma do stadionu takie same prawa jak ten nowy twór.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 16.07.2012 o godz. 10:53.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując