Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21536
Stary 16.07.2012, 10:47
Skąd pomysł, że Polonia/Groclin miałaby nam dawać jakichś zawodników w zamian za grę na stadionie MIEJSKIM? Albo że Wisła miałaby mieć z tego tytułu jakąś kasę
IMHO to oni się dogadają z miastem jak już i ten nowy twór będzie płacił kasę miastu, a nie Wiśle. Pomijam sensowność i prawdopdobieństwo takiego rozwiązania które jak dla mnie jest bliskie 0.

Chyba, że przegapiłem podpisanie umowy na zarządzanie stadionem? Jeśli tak, to dajcie proszę info.
Odpowiedz cytując