Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21535
Stary 16.07.2012, 10:23
Legia nie będzie grać derbów jeszcze przez wiele lat, tak jak oficjalnie niby grala przez ostatnie lata...tyle ze z klubem z Grodziska. Jesli ktoś to u nich pociągnie to za kilka lat znowu zawitaja do ekstraklasy i wtedy mimo ze ich szczerze nienawidzę będę nazywał taki mecz Derbami Warszawy.
Traktują licencję, historię, kibiców jak jakiś .......ony worek ziemniaków. To w tym wszystkim jest najgorsze.
Szkoda mi kibiców z Katowic, autentycznie i szczerze mi ich szkoda. Może i My tego nie zrozumiemy, bo Wisła czy Legia nie będzie w najbliższych latach w takiej sytuacji.
Postawcie się na chwilę w sytuacji kibiców GieKSy. Cholernie w....iające uczucie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując