kreseq napisał(a):

|
Z tego co czytałem .. u Nas na forum to za grę na waszym stadionie chcecie Wszołka i kogoś jeszcze, to prawda czy jakis wymysl pismaków albo kogoś od nas?
|
oby to była prawda z Wszołkiem



ale to jednak wymysł pismaków.Za Wszołka cena jest 700 tyś €
Co do KP Katowice to kolejny jednosezonowiec,chyba ten magnat ze Ślunska nie ma co z pieniędzmi robic