Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21530
Stary 16.07.2012, 09:51
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Z tego co czytałem .. u Nas na forum to za grę na waszym stadionie chcecie Wszołka i kogoś jeszcze, to prawda czy jakis wymysl pismaków albo kogoś od nas?
oby to była prawda z Wszołkiem ale to jednak wymysł pismaków.Za Wszołka cena jest 700 tyś €

Co do KP Katowice to kolejny jednosezonowiec,chyba ten magnat ze Ślunska nie ma co z pieniędzmi robic
Odpowiedz cytując