WISŁAZWE napisał(a):

Jakie koszulki polecacie ? Fruit of the loom byłby chyba najlepszym wyborem, dostanę gdzieś w Krakowie czy tylko allegro?
|
Fruit to shit. Nie idź w to, chyba że koszulka ma być okazjonalną i nie zależy Ci czy po 3 praniach coś z nej zostanie.