slaskWKSslask napisał(a):

|
...z tym ,że jeden z tych Amerykanów - Peterson, był na dopingu i pasy mu odebrano. Ja z kolei jestem pełen sympatii do Khana jak do każdego boksera który wywodzi się z czysto amatorskiego pięściarstwa. Brakuje mu siły i szczęki,ale technicznie rewelacyjny. Myślę ,że rewanż byłby w dobrym guście , w końcu ma dopiero 25 lat.
|
ale wyniku walki nie zmieniono na no contest a paski odebrano mu raczej dla tego iż nie mógł ich bronić bo wykryo doping- pewnie zapomniał przetoczyć krew przed testem którego sam sie domagał

swego czasu z tego co pamiętam przed walką z floydem, mosley a potem pacquiao też nie chcieli zgodzic sie na testy, czysty to sport zbytnio nie jest
slaskWKSslask napisał(a):

|
Co do Haye'a - on boksuje, a Chisora rzuca cepami. Jak dla mnie wygrał wszystkie rundy, bo Del Boy robił tylko sporo wiatru. Nie zmienia to faktu, że z Kliczkami nie ma żadnych szans. Można o Nich mówić co się chce, ale nie ma dla nich rywali w tym momencie. Każdy z czołówki z nimi walczł, każdy dostał w ....e. Powietkin chyba tylko się ostał i trochę młodych - Fury,Helenius, ale chyba nikt nie myśli ,że mieliby z braćmi jakiekolwiek szanse.
|
Fury Helenius stali by na wysokości zadania

szkoda, że Kliczki nie walczyły z Wałujewem przewaga wzrostu i zasięgu by chociaż trochę wyrównały szanse między politykami