|
- Do PS. Skoro sugerujesz rozmowy samego ze sobą (czym wystawiasz własne świadectwo o sobie), to Ja to definiuje jako problem medyczny.
- A co do Pana Cupiała to wywalał Bednarza, po to aby go zatrudnić ponownie, podobnie Łazarka, Kasperczaka, Smudę ..A tu nie chodzi o nazwiska tylko projekt budowy nowoczesnej Wisły otwartej na zachód, nie jest pytanie czy właściciel wróci do tego projektu, tylko pytanie kiedy.
- Chcesz to sobie żyj jednym sezonem .., Ja oceniam i opisuje to co dobre dla Wisły na przyszłość.
______
Do postu poniżej. Autor Watts.
Niestety masz rację, ale może to co jest u bossa na minus, bywa i na jego plus, czyli nieprzewidywalność. Jedno jest dość pewne, zmiany i tak bedą, pytanie kiedy i jakie.
Ostatnio edytowane przez milosz : 15.07.2012 o godz. 22:21.
|