Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58192
Stary 15.07.2012, 21:05
Rinah napisał(a):Wyświetl post

Przecież Miłosz od tygodni nieustannie „proponuje” rozwiązanie, które można streścić w dwóch słowach: „Stan Valckx”, przez lata „realne” dla Wisły....
TERAZ ? zatrudnienie Valckxa ? ??
Rinah czy ty to piszesz poważnie
No to jeśli o to wam chodzi to ... to
POWODZENIA !
I kto tu jest oderwany od rzeczywistości ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 15.07.2012 o godz. 21:20.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując