Rinah napisał(a):

Przecież Miłosz od tygodni nieustannie „proponuje” rozwiązanie, które można streścić w dwóch słowach: „Stan Valckx”, przez lata „realne” dla Wisły....
|
TERAZ ? zatrudnienie Valckxa ?


?

?
Rinah czy ty to piszesz poważnie


No to jeśli o to wam chodzi to ... to
POWODZENIA !

I kto tu jest oderwany od rzeczywistości ...